Prasowany susz CBG

Wśród certyfikowanych produktów konopnych warto zwrócić uwagę na Hash CBG. To produkt zawierający w sobie wysokie stężenie prozdrowotnych kannabinoidów, które dochodzi nawet do 20%. Jednocześnie hash konopny pozostaje wolny od THC. Dzięki temu jest bezpieczny w codziennym stosowaniu. Nasz zespół przygotował hash konopny jakości premium, który zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Czym jest Hash konopny?

Hash konopny to nic innego jak prasowany kwiatostan konopi. W ten sposób powstaje jednolita masa, którą można wykorzystać w ramach inhalacji przez spalanie, a także w ramach waporyzacji. Hash nadaje się również do jedzenia. Dawkowanie powinno być zgodne ze wskazaniami producenta. Produkt ten wybierany jest jako wsparcie w codziennym funkcjonowaniu organizmu, a także w walce z licznymi schorzeniami. Kannabinoidy zawarte w hashu konopnym mają właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, a także relaksujące. Korzystnie wpływają na działanie układu odpornościowego i stosowane są jako wsparcie dla wielu konwencjonalnych terapii medycznych.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Jako Specjały Babci Marysi przygotowaliśmy tylko starannie dobrany hash konopny. Powstaje on ze starannie dobranych kwiatostanów konopi, które następnie poddaje się prasowaniu. Nasz asortyment spełnia wymagania produktów premium. Oferowany hash zawiera wysokie stężenie kannabinoidów, a także jest wolny od szkodliwego THC. Jest bezpieczny w stosowaniu i wykazuje skuteczne działanie.

Skorzystaj z naszej oferty

Zachęcamy do zapoznania się z produktami konopnymi w hurtowni Specjały Babci Marysi. To nie tylko wysokiej jakości hash konopny, ale także olejki CBD, herbatki i susze. Pochodzą ze sprawdzonych upraw i posiadają niezbędne certyfikaty, dzięki czemu mogą być legalnie sprzedawane. W przypadku wątpliwości rekomendujemy kontakt z naszym zespołem. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Razem z nami zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.