Susze CBD

Zespół sklepu Specjały Babci Marysi przygotował w tej kategorii susze CBD. To starannie dobrane produkty, które powstają w stu procentach z konopi hodowanych w Polsce w sposób ekologiczny. Suszone kwiaty konopi włóknistej mają szerokie zastosowanie jako wsparcie konwencjonalnych terapii przy wielu schorzeniach. Oferujemy kilka sprawdzonych suszów w opakowaniach o różnej gramaturze. To wysokiej jakości produkty konopne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jakie właściwości i działanie ma susz konopny?

Od kilku lat w Polsce coraz chętniej stawia się na susz konopny. Właściwości relaksacyjne i odprężające tego produktu sprawiają, że wybierany jest przez osoby zmagające się z zaburzeniami snu albo brakiem apetytu. Susz konopny działanie zawdzięcza obecności kannabinoidów CBD. Produkty tego typu wykorzystuje się zazwyczaj w procesie inhalacji poprzez spalanie. Do tego wykorzystuje się dedykowane waporyzatory. Dzięki temu można zastosować waporyzację, która jest wskazana przez medyków. To zalecany i zdrowy sposób zażywania suszu, a w trakcie spalania nie są produkowane substancje smoliste. Wybierając waporyzator, sprawdź, czy posiada certyfikat medyczny.

Alternatywą pozostaje robienie z suszu naparów i herbatek. Jeżeli interesuje Cię susz CBD, zastosowanie ma bardzo szerokie. Przede wszystkim stosuje się go w leczeniu różnego rodzaju schorzeń, w tym o podłożu psychicznym, czy immunologicznym. Regularnie stosowany wpływa korzystnie na samopoczucie, jakość snu, a także funkcjonowanie organizmu.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie przygotowaliśmy kilka rodzajów suszu. Różnią się przede wszystkim zawartością kannabinoidów. W każdym z nich zawartość THC wynosi mniej niż 0,3%, dzięki czemu są one bezpieczne w stosowaniu. Powstają ze starannie pielęgnowanych konopi, które hodowane są bez wsparcia pestycydów i innych związków chemicznych. Specjaliści Specjały Babci Marysi przygotowali susze odmian Auto Power oraz Kompolti. Kupując produkt, masz stuprocentową pewność co do jego składu, odmiany i działania. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zbudować pozycję zaufanego producenta i zadbać o Twoje potrzeby. Susze dostępne są w opakowaniach o różnej gramaturze, które możesz dopasować do swoich potrzeb. Jeżeli chcesz kupić susz konopny, producent Specjały Babci Marysi to gwarancja najwyższej jakości.

Zapraszamy do zakupów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dbamy o to, aby w Twoje ręce trafił tylko jakościowy i sprawdzony susz konopny. Sklep Specjały Babci Marysi został założony przez pasjonatów i specjalistów. Od lat współpracujemy z najbardziej wymagającymi i świadomymi klientami. W swojej ofercie posiadamy m.in.: olejki konopne, herbatki i susz konopny. Hurtownia Specjały Babci Marysi gwarantuje dobry stosunek ceny do jakości produktu. Zachęcamy do złożenia zamówienia na stronie internetowej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6