Susze CBG

W naszej ofercie posiadamy również susze CBG. To wysokiej jakości produkty konopne, które wykorzystywane są jako wsparcie leczenia przy wielu powszechnych schorzeniach. Ponadto pomagają się odprężyć oraz korzystnie wpływają na codzienne funkcjonowanie organizmu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pojedynczy produkt z oferty Specjały Babci Marysi spełniał najwyższe rynkowe standardy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Czym są susze CBG?

Na początku warto odpowiedzieć sobie na pytanie, co to jest CBG? To suszone kwiaty konopi włóknistej. Dostępne w naszym asortymencie produkty mają wysoką zawartość kannabinoidów CBG (kannabigerolu) nawet na poziomie 11%. Substancja ta ceniona jest przede wszystkim za swoje właściwości prozdrowotne. Wspomaga leczenie antydepresyjne, wspiera prawidłowy rozwój kości, a także funkcjonowanie organizmu. W przypadku suszu CBG działanie jest bardzo szerokie. To nie tylko poprawa samopoczucia, ale także redukcja stresu, czy też poprawa jakości snu. Ponadto w przypadku tego suszu konopnego, właściwości to także poprawa wzroku, przynoszenie ulgi oczom, a także korzystny wpływ na odporność organizmu. Dzięki temu produkt ten wybierany jest chętnie przez osoby, które na co dzień spędzają wiele czasu przed monitorem komputera w pracy lub w trakcie rozrywki.

Nasza oferta

W ofercie sklepu Specjały Babci Marysi znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkty, które powstają z kwiatów konopi włóknistej. To w stu procentach polskie produkty z certyfikatem. Zawierają obniżoną zawartość THC na poziomie nieprzekraczającym 0,3%. Przygotowaliśmy susz CBG Santhica, który dostępny jest w opakowaniach po 3,5 i 10 gramów. Gramaturę możesz dobrać do swoich aktualnych potrzeb i wskazań medycznych. Susz ten wykazuje działanie wspomagające sen, przeciwnowotworowe, przeciwbólowe, przeciwzapalne, czy też przeciwbakteryjne. Dzięki temu może być stosowany jako wsparcie konwencjonalnej terapii.

Zapraszamy do zakupów

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów konopnych w hurtowni Specjały Babci Marysi. To produkty gwarantujące wysokie bezpieczeństwo użytkowania, a także skuteczność działania. Przed zakupem rekomendujemy zapoznanie się z właściwościami suszu CBG oraz ze sposobem jego użytkowania. Udanych zakupów w naszym sklepie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3